5f16c463f789252aa15679889236df9d61c6d424 Dinamo Riga Tiešraide: Avtomobilist Yekaterinburg Vs Dinamo Riga

Lapas

28.11.13

Avtomobilist Yekaterinburg Vs Dinamo Riga

Šodien pēdējā izbraukuma spēle pirms daudzu spēļu sākumu pie mums mājās.Kā parasti linki tiks publicēti.Veiksmi mūsējiem!

Tiešraides links - : LINK

1.trešdaļa
*Pēc neizprotama mūsu spēlētāja noraidījuma pretinieki gūst vārtus.1-0
*Begovs atmaksā par savu nepatieso noraidījumu, gūs savus pirmos vārtus ar Bičevskis piespēli izlīdzina rezultātu 1-1

2.trešdaļa
*Pretinieks iemet vēl vienus vārtus.2-1
*Pretinieks spēlējot aktīvi 7 minūtes līdz trešdaļas beigām iemet vēl vienus vārtus. 3-1

Komentārs par tiešraidēm:Smieklīgākais visā šajā situācijā man šķiet tas,ka kompānija kas raida Dinamo spēles meklē internetā kur cilvēki skatās un pēc tam cenšās ,lai izbanotu šīs tiešraides un neviens,kas nepērk Viasat neredzētu spēles.Tas man šķiet reāli smieklīgi......